درباره تیم نرم افزاری پرواز

تیم نرم افزاری پرواز از سال 88 و به طور خاص در زمینه وب کار خود را آغاز کرد. اولین فعالیت این تیم در زمینه طراحی وب سایت و تنظیم سرورهای هاستینگ بود و رفته رفته با استفاده از نیروهای تخصصی کار خود را گسترش داد تا بتواند جوابگوی تمامی نیازهای نرم افزاری مشتریان خود در حوزه وب گردد.

پس از گذشت این چندسال تجربه فعالیت در حوزه وب توانستیم رضایت نزدیک به 90 درصد مشتریان خود را حاصل کنیم که این افتخاریست برای ما

تیم نرم افزاری پرواز از چند زیر گروه متخصص در زمینه های مختلف وب تشکیل شده است.هر گروه در زمینه ای تخصصی به فعالیت می پردازد.با این وجود تمام زیر گروه همواره در ارتباط با یکدیگر و در حال تبادل اطلاعات هستند.

زمینه های فعالیت

زمینه های فعالیت این تیم به طور کلی به 4 دسته تقسیم بندی می گردد:

تیم هاستینگ پروازهاست

تولید و توسعه نرم افزار

ایده های نرم افزاری یکی از پولسازترین زمینه ها برای صاحبانشان بوده اند.تیم برنامه نویسی ما با دامنه اختصاصی persiancode.com و با بیش از یک ده تجربه در زمینه برنامه نویسی شی گرا و طراحی برنامه های نرم افزاری تحت وب در داخل و خارج از سازمان خود به راحتی می تواند تمام خواسته ها ، ایده ها و طرح های شما را به مرحله اجرا برساند.

تیم تخصصی MXDesign

طراحی سایت

جزو جداناپذیر و بسیار مهم هر کسب و کار در دنیای امروز یک وبسایت مناسب است.اکثر تجارت ها و استارت آپ هایی که توانسته اند جایگاهی موفق در بازار امروز داشته باشند،جایگاه خود را مدیون دنیای مجازی و وب سایت هایی با طراحی خوب و محتوای مناسب هستند.تیم طراحی ما با نام MXDesign به طور کاملا تخصصی بر روی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری(UX) کار می کند. تمام کارهایی که تا به حال از این تیم دیده شده به طور کامل واکنش گرا (responsive) بوده و با تمامی دستگاه ها از صفحه نمایشهای خیلی کوچک تا صفحه نمایش های خیلی بزرگ را پوشش می دهد و تمام تلاش خود را برای رعایت هویت بصری برند شما در هنگام طراحی المانها و انتخاب رنگ ها به کار می گیرد. به علاوه ، این تیم تحت نظارت کامل گروه drseo قرار دارد تا هیچ گونه مشکلی در زمینه سئو در صفحه (on-page seo) در زمان طراحی اتفاق نیافتد

تیم هاستینگ پروازهاست

هاستینگ و ثبت دامنه

تیم پروازهاست از بدو تشکیل تیم نرم افزاری پرواز تاکنون سعی کرده تا با انتخاب بهترین سرورها و انجام تنظیمات تخصصی بر روی آنها بهترین گزینه در زمینه انتخاب هاست مناسب را پیش روی مشتریان خود قرار دهد.

drseo.ir

بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی

شما یک سایت با طراحی عالی،محتوای خوب و محصولات با کیفیت دارید.قدم بعدی بهینه سازی و بازاریابی مناسب سایت برای موتورهای جست و جو گر و به مراتب مشتریان هدف شماست.اگر کسی سایت شما را نشناسد و یا با محتوای سایت ارتباط برقرار نکند،قطعا به مرور مشتریان هدف کم و کمتر خواهند شد.همکاران ما در زیر گروه Drseo،متخصصینی آموزش دیده و مجرب در زمینه بازاریابی اینترنتی و seo هستند.این تیم به طور کاملا تخصصی بر روی بهینه سازی وبسایتها کار می کند. به علاوه این که این تیم نظارت کاملی نیز بر روی تیم طراح و توسعه وب (MXDesign) دارد تا هیچ گونه مشکلی در زمینه سئو در زمان طراحی اتفاق نیافتد.