خدمات هاستینگ و ثبت دامنه

هاستینگ حرفه ای

مشاوره و ثبت دامنه

سرور اختصاصی و مجازی

گواهینامه SSL

هاستینگ

انتخاب فضای هاست یکی از مهمترین تصمیم گیری ها برای وب سایت جدید شما است. به همان اندازه ای که ارائه خدمات به مشتریان برای حفظ آنها لازم است ، راه اندازی کسب و کار شما به انتخاب یک فضای هاست خوب بستگی دارد. کسب و کار اینترنتی شما نیز به سروری نیازمندید که قابل اعتماد، قدرتمند، سریع و امن باشد.

ما به شما سروری با عملکرد بالا، RAID چند پردازنده ای و سرورهای ابری بسیار مقیاس پذیر را پیشنهاد می کنیم. سرورهای ما با سیستم عامل های ویندوز یا لینوکس برای میزبانی برنامه های کاربردی در PHP یا دات نت تنظیم شده اند.

گواهینامه SSL

در صورتی که وب سایت شما دارای گواهینامه SSL باشد مشتریان شما می دانند که اطلاعات شخصیشان را به یک سازمان معتبر می سپارند و همچنین اطلاعاتشان زمان ارسال به وبسایت رمزنگاری میگردد.

برای مثال وب سایتهای تجارت الکترونیکی که بدون داشتن گواهینامه SSL خدماتشان را ارائه می کنند دارای نرخ ترک سایت بالایی هستند و این موضوع باعث از دست دادن درآمد و به وجود آمدن مشتریان ناراضی می گردد که این به شهرتشان لطمه اساسی وارد می کند.

تیم نرم افزاری پرواز میداند که اعتماد مشتریانتان زمانی که از شما خرید می کنند یا اطلاعات شخصیشان را وارد می کنند ، چقدر برای شما ارزشمند است به همین خاطر بهترین گواهینامه ها را از بهترین برندهای ارائه دهنده SSL به شما معرفی می نماید

مشاوره انتخاب دامنه

اولین قدم در راه اندازی یک وبسایت انتخاب یک دامنه مناسب می باشد. متخصصان ما شما را در این راه یاری خواهند کرد

ثبت سفارش

برای ارائه مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر فرم موجود در صفحه ثبت سفارش را تکمیل نمایید

بدیهی است که تکمیل فرم هیچگونه تعهدی نسبت به انجام سفارش برای هیچ یک از طرفین ایجاد نمی کند.

تیم هاستینگ پروازهاست

معرفی تیم هاستینگ پروازهاست (parvazhost)

تیم پروازهاست از بدو تشکیل تیم نرم افزاری پرواز تاکنون سعی کرده تا با انتخاب بهترین سرورها و انجام تنظیمات تخصصی بر روی آنها بهترین گزینه در زمینه انتخاب هاست مناسب را پیش روی مشتریان خود قرار دهد.