خدمات تیم برنامه نویسی و توسعه

پروژه های نرم افزاری

پلاگین اختصاصی وردپرس

توسعه وب

خلق یک ایده جدید

در این زمانه داشتن یک ایده خوب از داشتن یک کسب و کار پر رونق نیز با ارزش تر است ، در زمانه ای که برخی از استارت آپ ها نتنها صاحبان خود را از ثروتمند کردند بلکه توانستند بر اقتصاد کشورشان نیز تاثیر بگذارند. اما این ایده ها تا زمانی که پیاده سازی نشوند در حد همان ایده باقی خواهند ماند

اگر تجربه کافی در اجرای ایده های خود را ندارید آن را به ما بسپارید تا با ارائه مشاوره شما را در این راه یاری کنیم

گسترش فعالیت

هر سازمان و شرکتی بسته به نوع فعالیت و خدماتی که به مشتریان خود عرضه می دارد نیازمند افزایش کارایی وبسایتش به منظور کاهش مراجعات و تماس ها است که این کار منجر به رضایتمندی بیشتر مشتریان نیز می گردد.

طراحی بصری تنها نیمی از موفقیت یک وبسایت است.

خدمات  نرم افزاری ما شامل مشاوره فن آوری ، تجزیه و تحلیل کسب و کار ، تعمیر و نگهداری نرم افزار و یکپارچه سازی راه حل می شود. ما با نزدیک به یک دهه تلاش و درک عمیق از نیازهای کسب و کار و روند بازار و به همراه تخصص فن آوری و استفاده از بهترین شیوه صنعت نرم افزار همواره بهترین گزینه ها را پیش روی مشتریانمان قرار داده ایم.

ثبت سفارش

برای ارائه مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر فرم موجود در صفحه ثبت سفارش را تکمیل نمایید

بدیهی است که تکمیل فرم هیچگونه تعهدی نسبت به انجام سفارش برای هیچ یک از طرفین ایجاد نمی کند.

تیم هاستینگ پروازهاست

معرفی تیم برنامه نویسی پرواز (persiancode.com)

تیم برنامه نویسی ما با دامنه اختصاصی persiancode.com و با بیش از یک ده تجربه در زمینه برنامه نویسی شی گرا و طراحی برنامه های نرم افزاری تحت وب در داخل و خارج از سازمان خود به راحتی می تواند تمام خواسته ها ، ایده ها و طرح های شما را به مرحله اجرا برساند.