ویژگیهای یک طراحی وب سایت خوب

طراحی واکنشگرا (responsive)

متناسب با هویت بصری برند

استفاده از المان های مناسب

وب سایت شما، دفتر کار مجازی شماست. با این تفاوت که 24 ساعته و 7 روز هفته می تواند به ارائه خدمات و  جذب مشتریان بپردازد.

طراحی وب سایت

سرمایه گذاری بر روی طراحی یک وب سایت مناسب، در واقع سرمایه گذاری بر روی فراگیر کردن و رونق کسب و کار شما در فضایی است  که این روز ها بیش از 50 درصد سهم بازار عرضه و تقاضا را به خود اختصاص داده است. تخصص ما در کنار کسب و کار شما، شما را قادر می سازد تا جایگاه واقعی خود در بازار پر رونق وب را پیدا و تثبیت کنید.

تیم طراحی ما با نام تجاری MX Design ،شما را در تبدیل رویاهایتان به حقیقت یاری خواهند کرد. بزرگترین هدف تیم ما این است که شما و کسب و کارتان را در ذهن مشتریان به یاد ماندنی، معتمد و متعهد کنیم ؛ همانگونه که شایسته آن هستید.

تیم تخصصی طراحی وب سایت MX Design  با تمرکز بر نکات زیر به موفقیت و جایگاه امروز خود در دنیای طراحی وب سایت رسیده اند:

  1. درک نیاز و احساسات مخاطبان یک وب سایت
  2. استفاده از عناصر گرافیکی مناسب با توجه به سلیقه مخاطبان هدف
  3. نهایت تلاش در رساندن پیام اصلی یک وب سایت به کاربران
  4. القای حس اعتماد از طریق المان های طراحی و رنگ شناسی در طرح های بصری
  5. همکاری با متخصصان تیم بازاریابی و برند سازی تیم نرم افزاری پروازکو در برندینگ محصولات و بازاریابی مناسب محتوای سایت
  6. ریسپانسیو بودن یا واکنش گرایی تمام طراحی ها

ما از ابتدا تا فتح قله های موفقیت با شما هستیم، از زمان انتخاب آدرس سایت تا پیش طراحی،از اجرا تا پشتیبانی. ما خود را شریک شما میدانیم. موفقیت شما ، موفقیت ماست. کسب و کار و استارت آپ های خود را با ما به دنیای مجازی معرفی کنید و جهانی شوید.

بومی سازی

یکی از مهم ترین اصول در طراحی وب سایت بومی سازی است. بومی سازی به معنای هم تراز کردن طراحی ها و محتوای وب سایت براساس نیازهای مردم ساکن منطقه ایست که شما قصد ارائه خدمات به آن ها را دارید.بعضی از سایت ها خدمتی جهانی و یا بدون وابستگی به منطقه ای خاص دارند.در صورتی که بسیاری از سایت ها ، به خصوص سایت های تجاری ، خدمات خود را برای منطقه ای خاص یا گروهی خاص در نطر گرفته اند.برای مثال یک کلینیک درمانی که سایتی برای ارائه خدمات و اشنایی کاربران با متخصصین خوبش ایجاد کرده است.بیشتر دوست دارد تا کاربرانی را که در مناطقی که این کلینیک می تواند خدمات ارائه دهد در سایت خود داشته باشد.

ما در تیم نرم افزاری پرواز تلاش کرده ایم تا با دور هم جمع کردن نیروهای متخصص و کارآزموده از سرتاسر کشور بتوانیم بهترینها را برای ارائه بهترین خدمات در تمامی مناطق ایران داشته باشیم.

طراحی سایت در تهران

اعضای متخصص ما در تهران آماده ارائه خدمات به صاحبان کسب و کار و استارت آپ ها هستند.جهت تماس با همکاران در تیم تهران لطفا فرم تماس با ما و جهت ثبت سفارش لطفا فرم ثبت سفارش را پر کنید.

طراحی سایت در اصفهان 

کارشناسان ما در شهر اصفهان اماده ارائه خدمات و طراحی سایت مطابق با معماری و هنر زیبای اصفهان برای مسب و کار شما هستند.جهت تماس با همکاران در تیم اصفهان لطفا فرم تماس با ما و جهت ثبت سفارش لطفا فرم ثبت سفارش را پر کنید.

طراحی سایت در شهرضا

اعضای تیم ما در شهر شهرضا اماده ارائه خدمات طراحی سایت به شهرضاییان عزیز و ساکنین شهرک ها صنعتی اطراف هستند.جهت تماس با همکاران در تیم شهرضا لطفا فرم تماس با ما و جهت ثبت سفارش لطفا فرم ثبت سفارش را پر کنید.

ثبت سفارش

برای ارائه مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر فرم موجود در صفحه ثبت سفارش را تکمیل نمایید

بدیهی است که تکمیل فرم هیچگونه تعهدی نسبت به انجام سفارش برای هیچ یک از طرفین ایجاد نمی کند.

مقالات طراحی وبسایت