برنامه‌نویسی وب اختصاصی

برنامه نویسی اختصاصی وب، به شما این امکان رامی‌دهد تا ایده و نیازمندی‌های خود را به صورت کاملا شخصی سازی شده و با درجه امنیتی بسیار بالاتر از اسکریپت‌های آماده در اختیار داشته باشید. تیم نرم‌افزاری پرواز با بررسی نیازمندی‌های شما، بهترین راه‌حل برای اجرا را انتخاب کرده و سایت مورد نظر شما را با به روزترین متدولوژی‌ها پیاده‌سازی خواهد کرد.
سیستم‌های مدیریت محتوای آماده مانند وردپرس و جوملا پاسخگوی نیاز سایت‌های با حجم کار کوچک و متوسط و سایت‌های معرفی و شرکتی هستند. اما این سیستم‌ها برای افرادی که ایده‌های اختصاصی برای سایت و ارائه خدمات خود در فضای وب در نظر دارند اصلا مناسب نیست.
یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در برنامه‌نویسی اختصاصی، بهره‌گیری از چارچوب اسکرام برای برنامه‌ریزی پروژه و روند تحویل است. رویکرد اسکرام، انجام کار با هدف هر چه بهتر برطرف شدن نیاز صاحب محصول در کنار نگاه به آینده و توسعه‌پذیر بودن پروژه است.
آژانس دیجیتال مارکتینگ پرواز شما را در تبدیل رویاهایتان به حقیقت یاری خواهند کرد. بزرگترین هدف تیم ما این است که شما و کسب و کارتان را در ذهن مشتریان به یاد ماندنی، معتمد و متعهد کنیم ؛ همانگونه که شایسته آن هستید.

تیم تخصصی برنامه‌نویسی وب ما  با تمرکز بر نکات زیر به موفقیت و جایگاه امروز خود رسیده‌اند:

  1. پیاده‌سازی با فریم‌ورک اسکرام
  2. دانش فنی کار با برترین فریم‌ورک‌های تحت وب
  3. برنامه‌ای اختصاصی در عین حال ساده، دقیق و منعطف
  4. تجربه کار با برترین سرویس‌دهندگان هاستینگ
  5. کنترل کیفیت پروژه در تمامی مراحل پیاده‌سازی
  6. توجه به نکات سئو و دوستانه بودن سایت برای موتورهای جست و جوگر
  7. رعایت نکات امنیتی با مشاوره گرفتن از متخصصان امنیت وب

ما از ابتدا تا فتح قله ای موفقیت با شما هستیم، از زمان انتخاب آدرس سایت تا پیش طراحی،از اجرا تا پشتیبانی. ما شما را شریک خود میدانیم. موفقیت شما ، موفقیت ماست. کسب و کار و استارت آپ های خود را با ما به دنیا معرفی کنید و جهانی شوید.

برای ارائه مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر فرم موجود در صفحه ثبت سفارش را تکمیل نمایید.

تماس با ما

تماس با کارشناسان ما