با توجه به همه‌گیر شدن گوشی‌های هوشمند و آسانی کار با اپلیکیشن، طراحی اپلیکیشن اختصاصی برای ارائه خدمات به مشتریان گزینه بسیار خوبی برای صاحبین کسب و کار است. کاربران می‌توانند با یک کلیک و نصب اپلیکیشن به راحتی به خدمات مورد نظر خود دسترسی پیدا کرده و رابطه بسیار نزدیک‌تری با برند شما برقرار کنند.

طراحی اختصاصی اپلیکیشن اندروید و ios

با توجه به آمارها، در سال 1399 بیش از 85 درصد کاربران از موبایل برای انجام کارهای آنلاین خود مانند وبگردی، خرید محصول،آشنایی با شرکت‌ها و سایر خدمات آنلاین استفاده کرده‌اند. داشتن اپلیکیشن اختصاصی به شما کمک می‌کند تا بتوانید سهم خوبی از این بازار داشته و خدمات و برند خود را ارائه نمایید.
طراحی اختصاصی اپلیکیشن در تیم نرم‌افزاری پرواز با مشاوره شروع شده و طی جلسات مختلف ابتدا نیازسنجی انجام می‌شود. پس از آگاهی دقیق از نیاز مشتریان، طراحی چارچوب اسکرام پروژه آغاز می‌شود. نیازمندی ها در فازهای مختلف طبقه‌بندی شده و کار پیاده‌سازی انجام می‌شود.
تیم نرم افزاری پرواز شما را در تبدیل رویاهایتان به حقیقت یاری خواهند کرد. بزرگترین هدف تیم ما این است که شما و کسب و کارتان را در ذهن مشتریان به یاد ماندنی، معتمد و متعهد کنیم ؛ همانگونه که شایسته آن هستید.

تیم تخصصی برنامه‌نویسی موبایل ما  با تمرکز بر نکات زیر به موفقیت و جایگاه امروز خود رسیده‌اند:

  1. پیاده‌سازی با فریم‌ورک اسکرام
  2. دانش فنی کار با برترین زبان‌های ساخت اپلیکیشن موبایل
  3. برنامه‌ای اختصاصی در عین حال ساده، دقیق و منعطف
  4. اتصال اپلیکیشن‌ها به سایت (در صورت داشتن پیش‌نیازهای لازم در سایت)
  5. طراحی اختصاصی UI/UX بر مبنای نقشه راه کاربران

ما از ابتدا تا فتح قله ای موفقیت با شما هستیم، از مشاوره تا پیش طراحی اپلیکیشن،از اجرا تا پشتیبانی. ما شما را شریک خود میدانیم. موفقیت شما ، موفقیت ماست. کسب و کار و استارت آپ های خود را با ما به دنیا معرفی کنید و جهانی شوید.

ارائه مشاوره رایگان

برای ارائه مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر فرم موجود در صفحه ثبت سفارش را تکمیل نمایید.