درباره ما

خانه درباره ما
درباره تیم نرم ‌افزاری پرواز

ما را بیش‌تر بشناسید

اکثر کسب و کارهای آنلاین، به مجموعه‌ای از خدمات احتیاج دارند که معمولا پیدا کردن آن‌ها در یک پکیج کامل، کاری دشوار است. طراح سایت، تخصص دیجیتال مارکتینگ ندارد و برنامه‌نویس، شم طراحی. داشتن تمامی این تخصص‌ها در کنار یک‌دیگر برای ارائه و اجرای راه‌بردی یک پروژه بسیار ضروری است . تیم نرم‌افزاری پرواز راه حلی 100 درصدی برای تمامی فعالیت‌های آنلاین شماست. از طراحی سایت گرفته تا مشاوره کسب و کار، از ساخت اپلیکیشن تا برنامه‌نویسی اختصاصی همه در یک تیم و یک پکیج کامل به شما ارائه می‌شود.

چشم انداز ما

هدف ما، تبدیل شدن به یکی از برترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در ایران و ارائه خدمات به تمامی مشتریان در سرتاسر ایران است.

یک تیم ، بی‎شمار استعداد

تیم نرم‌افزاری پرواز از افرادی با انگیزه، کاربلد و پرانرژی تشکیل شده است. ما همواره به دنبال استعدادهای جدید برای تکمیل هر چه بهتر تیم خود هستیم؛ افرادی که در عین داشتن تخصص در حوزه کاری خود، اهل کار تیمی بوده و از بودن در کنار یکدیگر لذت می‌برند.

10

نیروی متخصص

30

پروژه تکمیل شده

15

همکاری موفق

5

زمینه کار تخصصی
خدمات و تجربه

چرا ما را انتخاب کنید

طراحی وب‌ سایت

وب سایت شما، دفتر کار مجازی شماست. با این تفاوت که 24 ساعته و 7 روز هفته می تواند به ارائه خدمات و جذب مشتریان بپردازد.

دیجیتال مارکتینگ

آن‌جه هویت یک برند را مشخص می‌کند، مشتریان را به سمت وبسایت و اپلیکیشن شما سرازیر می‌کند و کسب و کار شما را می‌سازد، بازاریابی دیجیتال است.

۵+ سال تجربه

با ما حرفه ای بودن را تجربه کنید
  • طراحی وب با کلاس جهانی
  • اجرای پروژه ها با فریم ورک اسکرام
  • پشتیبانی رایگان 6 ماهه
  • ارائه بهترین راهکار ها

طراحی اپلیکیشن موبایل

با توجه به همه‌گیر شدن گوشی‌های هوشمند و آسانی کار با اپلیکیشن، داشتن اپ اختصاصی برای ارائه خدمات به مشتریان گزینه بسیار خوبی برای صاحبین کسب و کارها است.

برنامه ‌نویسی وب

برنامه نویسی اختصاصی وب، به شما این امکان رامی‌دهد تا ایده و نیازمندی‌های خود را به صورت کاملا شخصی سازی شده و با درجه امنیتی بسیار بالاتر از اسکریپت‌های آماده در اختیار داشته باشید.
اعضای تیم ما

تیم خلاق ما

متخصص سئو
فریبا انصاریپور
متخصص دیجیتال مارکتینگ
علی شجاعی
توسعه دهنده وب
مریم مرادی
توسعه دهنده وب