تبلیغات ایمیلی

روشی قدیمی ولی کارآمد!

با اینکه ایمیل یکی از قدیمی‌ترین روش‌های برقراری ارتباط آنلاین بوده ولی همچنان به عنوان یکی از موثرترین ابزارهای بازاریابی استفاده می‌شود. نقطه قوت بازاریابی ایمیلی ارسال پیام دقیق، به فرد درست و در زمان مناسب است.

بازاریابی ایمیلی
تجربه چندین کمپین بازاریابی ایمیلی​
تجربه چندین کمپین بازاریابی ایمیلی
مشاوره رایگان قبل از شروع کمپین​
مشاوره رایگان قبل از شروع کمپین
کمک به تجزیه تحلیل کمپین​
کمک به تجزیه تحلیل کمپین

ویژگی های تبلیغات ایمیلی

هدفمند

 تبلیغات ایمیلی می‌توانند به صورت هدفمند ارسال شوند، به این معنی که می‌توانید دقیقاً به گروه هدف خود، مانند مشتریان فعلی یا پتانسیل‌های جدید، دسترسی داشته باشید.

پرسش‌نامه

با ایجاد پرسش‌نامه در تبلیغات ایمیلی، می‌توانید از مشتریان خود نظرات و بازخوردهایی در مورد محصولات و خدمات خود دریافت کنید.

قابلیت ردیابی

با استفاده از نرم‌افزارهای تبلیغات ایمیلی، می‌توانید میزان بازدید و کلیک روی ایمیل‌های تبلیغاتی خود را ردیابی کنید و با توجه به این اطلاعات، بهبود راهبردهای تبلیغاتی خود را تعیین کنید.

قابلیت انتشار

تبلیغات ایمیلی به راحتی قابل انتشار هستند و می‌توان آن‌ها را در کمترین زمان ممکن به مخاطبان خود ارسال کرد.

هزینه کمتر

تبلیغات ایمیلی، هزینه کمتری نسبت به روش‌های تبلیغاتی دیگر دارند، به خصوص در مقایسه با تبلیغات تلویزیونی یا رادیویی.

قابلیت تخصیص

با استفاده از تبلیغات ایمیلی، می‌توانید محتوای ایمیل خود را به صورت تخصیصی برای مخاطبان خود طراحی کنید و باعث افزایش نرخ بازدهی تبلیغاتی خود شوید.

آیا قصد تبلیغات ایمیلی دارید؟ همین الان گوشی را بردارید و با مشاورین ما به صورت رایگان مشورت کنید.

آیا هنوز ایمیل مارکتینگ بازدهی دارد؟

بسیاری از کسب و کارهای موفق مثل اوبر (uber)، ایر بی‌ان‌بی (Airbnb)، پی‌پال (PayPal) و اسپاتیفای (Spotify) در حال استفاده از ایمیل مارکتینگ هستند. بالا بودن نرخ برگشت سرمایه (ROI)، که یکی از مهم‌ترین معیارهای کمپین های تبلیغاتی است، در بازاریابی ایمیلی همچنان بسیار بالاست. علاوه بر مقرون به صرفه بودن ایمیل مارکتینگ، این روش به دلیل اینکه شما به افرادی ایمیل می‌زنید که انتظار ایمیل شما را دارند، تاثیرگذاری بالای خود را حفظ کرده است. ما در پروازکو شما را در تمامی مراحل کمپین بازاریابی ایمیلی همراهی می‌کنیم.

تاثیر بازاریابی ایمیلی
لوگو اصلی

لطفا برای دریافت مشاوره فرم را پر کنید.‎

و یا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.