سئو و بهینه سازی سایت

یکی از دغدغه‌های صاحبین کسب و کارها در زمان اجرا کمپینهای تبلیغاتی دیجیتال این است که وب سایت‌شان به بهترین شکل ممکن کار کند و خللی در بازدید کاربران از سایت پیش نیاید. استفاده از خدمات پشتیبانی و مشاوره فنی پرواز ، خیال شما را از بروز مشکلات احتمالی، راحت می‌کند.

سئو و بهینه سازی سایت
شروع وبگردی با جستجو
75% کاربران

شروع وبگردی با جستجو

فقط دیدن صفحه اول نتایج
70% کاربران

فقط دیدن صفحه اول نتایج

کلیک بر روی نتایج اول
62% کاربران

کلیک بر روی نتایج اول

اعتماد به تبلیغ گوگل
20% کاربران

اعتماد به تبلیغ گوگل

هدف از سئو سایت

افزایش ترافیک طبیعی سایت
افزایش ترافیک
جذب مشتری واقعی
جذب مشتری واقعی
افزایش درآمد
افزایش درآمد
کسب اعتبار بین رقبا
کسب اعتبار
تبدیل شدن به وبسایت مرجع
تبدیل شدن به وبسایت مرجع
برندینگ
مطرح شدن و برندینگ کسب وکار

 آیا دوست دارید سایت تان بیشتر دیده شود؟ به یک گپ و گفت حرفه‌ای در مورد سئو نیازمندید؟ درخواست تحلیل رایگان سایت خود را به همراه یک جلسه مشاوره تخصصی سئو برای ما ارسال نمایید.

سئو یا گوگل ادز

سئو یا گوگل ادز

پاسخ به این سوال کار آسانی نیست چرا که نمی‌توان روشی را بر دیگری برتری داد زیرا هرکدام نقاط قوت و ضعف خود را دارند. انتخاب هر کدام به عوامل زیادی از جمله زمان، بودجه و هدف بستگی دارد.

اگر محدودیت بودجه ندارید و به دنبال اثربخشی سریع و دستیابی ترافیک بالا در کوتاه ترین زمان هستید، گوگل ادز مناسب شماست. اما اگر دنبال جریان ثابت از ترافیک در طول زمان یا افزایش آگاهی از نام تجاری خود هستید، سئو گزینه بهتری است.

گوگل ادز سریعترین نوع بازاریابی اما مقطعی ترین نوع آن است.
سئو زمانبرترین نوع بازاریابی و پایدارترین نوع آن است.

سوالات متداول

در سسیتم تبلیغات گوگل، شما به ازای هر ورودی باید هزینه پرداخت کنید و این هزینه با توجه به رقابتی که وجود دارد، متفاوت است. در سئو ورودی‌های سایت کاملا رایگان می‌باشند. در سیستم تبلیغات گوگل با فعال کردن کمپین تبلیغاتی خود، در نتایج جستجو گوگل ظاهر خواهید شد اما در سئو، 3 تا 6 ماه زمان میبرد تا به نتیجه مطلوب خود برسید. شما زمانی که کمپین خود را غیر فعال کنید، دیگر ورودی از طریق گوگل نخواهید داشت در حالی که در سئو شما همیشه دیده خواهید شد.

در برخی از حوزه‌های کاری با توجه به سختی کلمه کلیدی و رقیب‌هایی که بر روی آن کلمه کار می‌کنند، ممکن است کمی زمان بیشتری لازم باشد اما به طور قطع برای تمامی حوزه‌های کاری تاثیر گذار است.  

سئو مخفف واژۀ Search Engine Optimization است و به معنای بهینه‌سازی یک وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. شما با یک سئوی خوب می‌توانید رتبۀ خود در موتورهای جستجو را ارتقا دهید تا وب‌سایت شما در جستجوهای بیشتری نمایش داده شود. همانطور که می‌دانید ابزارهای جستجو در بین کاربران اینترنت بسیار پر طرفدار هستند و حجم عظیمی از ترافیک یک وب‌سایت از طریق آنها تامین می‌شود.

ما ضمانتی کتبی و دقیق روی کلیدواژه‌های شما، در مدت مشخص خواهیم داد. در صورت عدم تحقق، شما از بند خسارت در قرارداد می‌توانید استفاده کنید. ما به شفافیت اعتقاد زیادی داریم.

پرسش و پاسخ
لوگو اصلی

لطفا برای دریافت مشاوره فرم را پر کنید.‎

و یا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.